Díky bělícím páskům budou vaše zuby jako ze škatulky

Krásný úsměv s bílými zuby je tím, co nás reprezentuje a rozhoduje o našem vzhledu. Bohužel bez čistých bílých zubů je vzhled vždy jaksi pošramocen. Bílé zuby však dnes může mít opravdu každý, a to díky bělícím páskům, které můžete používat i vy doma.

Krásný chrup

O vizáži často rozhodují některé části obličeje více než jiné. Velkou roli ve vašem vzhledu hrají především zdravě vypadající vlasy, pleť a zuby. Jen si to představte, namalujete se, hezky se obléknete, ale neupravíte si nijak vlasy a vaše zuby budou spíše žlutě zabarvené. Pravdou je, že váš vzhled bude v tu chvíli velmi poškozen. Zdravé zuby totiž poukazují na zdravou životosprávu a to, že o sebe pečujete.

Bělící pásky

Bělící pásky patří mezi oblíbené metody bělení zubů, a to především díky cenové dostupnosti a velmi snadnému použití. Aplikace pásků je navíc velmi rychlá, nemusíte se na ni nijak dlouho připravovat. Pásky se jednoduše na zuby nalepí, nechají působit a poté odlepí. Veškeré informace, například o délce působení, budete mít vždy v informační brožurce, která je součástí balení bělících pásků. V té naleznete veškeré informace o tom, jak bělící pásky přesně používat.

Bezpečné bělení

S tématem bělení zubů se pojí také otázky bezpečnosti a zdraví zubů. Bělení zubů kvalitními přípravky a dodržování návodu nemá jak poškodit zdravý chrup či zubní sklovinu. Bělení s pásky navíc probíhá postupně, nejde o silné nárazové bělení. Jedná se o šetrný a postupný proces. Proto bělící pásky jsou vhodnou volbou při bělení zubů.

Bělící pasta

Bělit zuby můžete nejen bělícími pásky, ale i bělící zubní pastou. Ideální je volit takové, které neobsahují fluorid. Bělící pasta je dobrou prevencí, ale bohužel s bělícími pastami nedosáhnete nikdy takového výsledku jako s použitím bělících pásků.