Stále nemůžete sehnat bydlení pro svou rodinu?

Shánění dostupného bydlení v Praze se začíná podobat hledání jehly v kupce sena. Volných bytů je nejen málo, ale jejich pořizovací cena je až absurdně vysoká. Proto si většina obyčejných rodin nemůže vlastní bydlení dovolit, a tak se uchylují do podnájmu. Naštěstí začínají vznikat nové bytové oblasti, které by měly nabídnout více možností právě mladým rodinám.

Kde se bude bytová oblast nacházet?

Jedna z nových bytových oblastí by měla vyrůst i v oblasti Horního Žižkova poblíž starého nákladového nádraží. U lidí žijících v Praze jde o jedno z nejlepších míst k životu, neboť nabízí jedinečnou kombinaci živoucího velkoměsta a relativního klidu venkova. Naleznete zde totiž jak moderní nákupní a administrativní centra, tak i celou řadu přírodních oblastí a parků, které přímo vybízí k relaxaci.

Nebudou se děti na Vackově nudit?

Jestliže se rozhodnete pro byty Praha 3, pak si jistě pokládáte otázku, zda se zde nebudou vaše děti nudit. Samozřejmě, že ne. V okolí nových bytovek se totiž nachází hned několik hřišť speciálně určených pro ratolesti všeho věku. V pokročilejších letech pak ocení přítomnost kina nebo divadla. Vy samotní zase oceníte dobrou dostupnost mateřské školky i základní školy. Nebudete tedy muset své děti posílat do školy přes půl Prahy.

Jak jsou byty vybaveny?

Rodinné bydlení v Praze je dostupné ihned po jeho dostavění. Byty samozřejmě nejsou plně vybavené, ale naleznete v nich moderní koupelnu se sprchovým koutem a závěsnou toaletou. Je zde možnost i malé individualizace, neboť si ještě před výstavbou můžete zvolit barvu obkladů v koupelně nebo vzhled podlahy v celém bytě. Díky tomu si pak budete moci byt zařídit přesně podle vašich představ.

Každý chce pro svou rodinu to nejlepší. Jestliže se tedy chcete přestěhovat do oblasti Horního Žižkova, měli byste si byt na Vackově pořídit co nejdříve.