Výhodné nakupování přes Tipli

Nakupování přes internet se těší stále větší oblibě. Prostřednictvím slevového portálu Tipli může být vaše nakupování ještě příjemnější a především výhodnější. Stačí si v pohodlí svého domova kliknout na internetu na „Tipli“ a poté zvolit buď svůj oblíbený obchod, nebo si vybrat jakékoliv zboží, službu nebo třeba i vysněnou dovolenou. Slevový portál Tipli vám pomůže nalézt a využít slevové akce v jednotlivých obchodech, cestovních kancelářích, u organizátorů kulturních či sportovních akcí a u celé řady dalších subjektů.

Veškeré zboží a služby jsou na portálu Tipli uspořádány velice přehledně do jednotlivých kategorií. Protože slevový portál Tipli spolupracuje s více než jedním a půl tisícem ověřených obchodů, je tato forma jednak velice výhodná a také naprosto bezpečná.

Jak to funguje?

Jakmile se vám zobrazí příslušný obchod, uvidíte u každého z nich aktuálně vyhlášenou slevu a datum, do kterého sleva platí. Další výhodou je, že tato služba je bez jakýchkoliv poplatků. Na rozdíl od jiných způsobů nakupování je tato forma výhodná pro obě strany, tedy jak pro zákazníka, tak pro Tipli. Důvodem je skutečnost, že vybrané obchody vyplácení tomuto portálu za každý realizovaný nákup určitou částku, o kterou se Tipli dělí se zákazníkem.

Jak tedy nakupovat

Máte dvě možnosti. Buď zvolíte variantu nákupu ve svém oblíbeném obchodu, nebo si zboží můžete vybírat v jednotlivých kategoriích označených podle druhu zboží. Těchto kategorií je neomezený počet a zahrnují od módy, přes elektro, potřeby pro domácnost či zahradu, jídlo, zdraví, služby, zábavu až po dovolenou. Co nenajdete v kategoriích, určitě objevíte v kolonce ostatní. U konkrétní kategorie si dále můžete zvolit podkategorii a v ní najdete již konkrétní zboží a také výši slevy na nákup. Přehled o slevách a všech slevových akcích najdete v magazínu Tipli.

Odměna navíc

Můžete se také zapojit do soutěže a získat tablet. Stačí „vložit“ jakýkoliv internetový nákup uskutečněný v letošním roce. Váš nákup bude zařazen do slosování probíhající každý den v 18 hodin. O případné výhře vás bude Tipli samo informovat.