Chcete zvýšit příjem firmy? Investujte do reklamy

Sázka na kvalitní reklamu je naprostou sázkou na jistotu. Co vám může reklama přinést? Více zákazníků, větší příjmy, zlepšení prestiže a všeobecné vědění o vaší společnosti. Co vám může reklama vzít? Odpověď je jednoduchá – pouze náklady do ní vložené.

A pokud zvolíte takový druh reklamy, který není drahý, ale stejně efektivní, tak vaše výdaje nebudou velké, a současně můžete čekat ohlas v podobě stoupajících zakázek. Jaké jsou tedy nejvhodnější typy takových „levných a efektivních“ reklam?

Nechte si natisknout letáky či letáčky

Kdo ví, kam všude se vaše letáky dostanou! A v tom tkví právě efektivnosti této formy reklamy. Ať už je „vítr zanese“ kamkoli – všude jsou lidi, kteří je uvidí. A všichni lidé jsou přece potencionálními zákazníky. Tak vsaďte na tisk A5 letáků, které můžete rozdat právě v okolí vaší společnosti. Je totiž velká pravděpodobnost, že lidé, kteří projdou okolo tudy chodí každý den. A také by nebylo nic překvapivého, že v dnešní uspěchané době si vašeho obchodu či firmy prostě ani nestihli všimnout – i právě za předpokladu, že tudy chodí každý den. Dejte jim tedy o sobě vědět tímto způsobem. Až budou potřebovat vaše zboží či službu, jistě si řeknou – super, můžu se tam zastavit cestou do práce/cestou domů – a vy máte vyhráno!

Navíc si sami určíte, z jakého papíru, s jakým vzorem či v jaké kvalitě vaše reklama bude. Je to tedy plně ve vašich rukou, tak proč to nezkusit?

Rozdejte se!

Stejně tak, jak už jste rozdali všechny své natištěné letáčky (a věřím, že již máte zadanou objednávku na další), vsaďte na propisovací bloky. Ty nejenomže vy rozdáte, ale takové bloky obsahují spoustu papírů. Na každém tomto papíru může být vaše logo + stručný popis toho, co vyrábíte či poskytujete. Takže vaše reklama se dostane i tam, kam byste to ani nečekali – a to vše bez vašeho přičinění. No, nezní to skvěle?