Snové bydlení v centru Prahy: zeleň, klid a pohoda

Kdo z nás někdy nezatoužil po novém bydlení. Takovém, které by bylo funkční, moderní a zároveň nebylo daleko od kulturního vyžití, nákupního střediska a nějakého většího města. Věřte tomu, nebo ne, ale projekt vznikající v centru Prahy splňuje veškeré zmíněné požadavky.

Nová tvář městské části

Lokalita, ve které výstavba nových bytových domů probíhá, vás možná překvapí. Jedná se o městskou část Žižkov. Právě rozestavěné byty na Praze 3 budou vhodné pro lidi všech věkových kategorií. V nabídce budou jak garsonky, tak i prostorné byty 5+1, do kterých se pohodlně vejde i pětičlenná rodina s domácími mazlíčky.

Ideální ubytování

Při navrhování nových bytových domů dbali architekti nejenom na jejich funkčnost, ale také brali v potaz elegantní design, malý počet podlaží a energetickou nenáročnost. Součástí každé bytové jednotky bude i zahrádka, balkon nebo lodžie. Zkrátka ideální bydlení pro každého, kdo je rád v blízkosti přírody, potřebuje svůj vlastní prostor, klid a vyžaduje blízkost služeb.

Dostupnost nových bytů

Máte zájem o změnu svého trvalého bydliště? Prodej bytů v Praze na Žižkově již začal, a i přesto, že jsou již některé z nich rezervované či prodané, stále jich je dostatek k dispozici. Ze Žižkova to budete mít do centra pár minut tramvají, v parku budete prakticky bydlet, a ještě k tomu budete mít hezký výhled. Jestliže jste až doteď váhali se stěhováním, berte to jako znamení, že právě přišla ta správná chvíle.

Pokud toužíte po změně a lákají vás procházky parkem, čtení, popíjení kávy a péče o květiny na vlastním balkoně a chcete vlastnit nový byt v atraktivní lokalitě, pražský Žižkov je stvořený přímo pro vás. Blízkost tepajícího velkoměsta, z něhož budete moci kdykoli utéct do své vlastní oázy, klid, pohoda a vlastní prostor, to vše se může stát skutečností.