Proč si do kuchyně pozvat pana Grešíka?

Kuchyně každého z vás má tisíc podob a chutí. Ať už vaříte rádi nebo ne, jistě nám dáte za pravdu, že uvařit jídlo je vždy tak trochu alchymie. A ke všem experimentům je zapotřebí mít dostatek ingrediencí. Ty vám může dodat pan Grešík skrz svou bohatou nabídku produktů.

Plná spíž všeho, co potřebujete

Máte pocit, že co se chutí vaší kuchyně týče, máte vyčerpáno? Potom se obraťte na firmu Grešík, která vám skrz své produkty, dodá nové chutě a neotřelé kombinace. Společnost Valdemar Grešík – Natura již od roku 1990 dodává na trh bylinné čaje, koření a směsi, kapky, masti a koupelové směsi. Přitom si potrpí na vysoké kvalitě použitých surovin a na sběru výhradně českých bylin. U produktů Grešík se můžete spolehnout na poměr vysoká kvalita a rozumná cena. Zvláště máte-li doma několik hladových krků, oceníte větší balení koření a polévkových směsí, ze kterých vám jen tak neubude.

Vaši spíž můžete doplnit o klasické jednodruhové koření, jako je medvědí česnek nebo paprika lahůdková nebo můžete zvolit různé kořenící směsi, které se nesou pod názvem – ČUBRICA, INDICKÉ KARI, CHAKALAKA, BRUSCHETTA, HARISSA a jiné.

Jste-li polévkoví, oceníte 250g balení bylinek do polévky. Pokud rádi grilujete, žádné vaše posezení se nesmí obejít bez 300g kyblíku s grilovacími bylinkami. Asi zde nemusíme zmiňovat, že prázdný kyblík znovu využijete na něco jiného, třeba na zamražení omáčky, co zbyla od oběda.

Existuje ještě jeden důvod, proč si vybrat koření od firmy Grešík – všechno koření je BEZ glutamanu sodného. Glutaman sodný najdete v řadě potravin pod označením E621. Přidává se do nich pro zvýraznění chuti. Bohužel je to průmyslově vyráběná chemikálie, která má řadu nepříznivých účinků. Nadměrná konzumace glutamanu sodného může způsobovat kožní vyrážky, pocity na zvracení, astma, srdeční arytmii a tak podobně.

Co po výtečném obědě?

Ani po výtečném obědě či večeři vás pan Grešík nemusí opouštět. Naopak. Třeba vám pro lepší trávení může připravit čaj ze svého širokého sortimentu bylinných čajů. I tady si můžete být jisti kvalitou nasbíraných bylin. Nebo si večer můžete dát relaxační koupel s jeho bylinnou směsí, která uvolní vaše napjaté tělo.

Navštivte https://www.cestabylin.cz/