Praktické a velmi hezké komody dub sonoma zkrášlí i váš moderní interiér

Máte rádi dřevo, ale nechcete utrácet mnoho peněz za nábytek z masivu? Pak je skvělé najít dekor, který vám bude barevně vyhovovat a i když nepůjde o skutečné dřevo, bude jeho vzhled dokonale imitovat. Právě to umí dub sonoma, proto je tak oblíbený. Mnohé zboží „s jeho přívlastkem“ můžete koupit na Sg-nabytek.cz.

Krásné komody do ložnice, obýváku i chodby

A nejen tam. Komody dub sonoma můžete umístit i do studentského pokoje, do kanceláře, také do hostovského pokoje nebo třeba d vstupní haly. Tím, že se dá vybírat z mnoha variant, velikostí, řešení, najdete přesně takovou komodu, která se vám bude líbit, a zároveň vyhoví vašim možnostem a potřebám.

Naprosto úžasně vypadá např. komoda 8 šuplíků Malva 140 cm dub sonoma. Má na šířku 140 cm, velmi dobře se tak umisťuje. Uložit do ní můžete oblečení nebo nejrůznější předměty, které nejsou příliš těžké. K dostání je i v menším provedení, ať už na šířku se 4 šuplíky, nebo na výšku se třemi šuplíky ve dvou řadách.

Nejen šuplíkové komody ale můžete nakupovat. K dostání jsou i např. skříňky – komody, které tvoří šuplíky i skříňka s klasickými dvířky. Anebo může být nábytek rozdělen na tři části, kdy po stranách je klasická skříňka s dvířky a uprostřed několik šuplíků. 

Velmi oblíbené jsou u malých i velkých dětí. Pokud chcete vyměnit barevné dětské komody za ty pro větší děti, je dekor dub sonoma výbornou volbou, hodí se dobře k jakémukoli koberci, výmalbě, ostatnímu vybavení, pokud už ho máte…

Usedněte k psacímu stolu

Také psací stoly dub sonoma se vám mohou hodit. I tady najdete modely se skříňkou nebo šuplíky. Lze tak výborně sladit psací stůl a komodu např. do pokoje odrůstajících dětí nebo do vaší domácí pracovny.

Dub sonoma je trendy. Koupit si můžete i konferenční stolek, police, předsíňovou stěnu a další v této úpravě. Navíc na Sg-nabytek.cz za velmi příznivé ceny. Pojďte se podívat sami.