Potřebujete odpočinek v přírodě? Zajistěte si ubytování na stromě

Když jsme byli děti, lákala nás všechna možná dobrodružství. Děti si nepotrpí na luxusu a tak je jim kolikrát nejlépe i v narychlo stlučeném bunkru s kamarády. Mnoho dětí snilo o tom že bude mít domek na stromě, který viděli ve filmech nebo seriálech. Některé děti se ho dočkaly, ale většina ne. V každém z nás je to dítě, které touží po nezávislosti a dobrodružství a pokud jste si domek na stromě neužili jako děti, můžete si ho užít v dospělosti a to díky ubytování v korunách stromů, které nabízí Treehouse Ještěd.

Zažijete něco senzačního

Nabízí se vám luxusní domky na stromech, které se nachází hluboko lese a to daleko od jakékoliv civilizace. Je to místo položené v krásné horské krajině, ze které neuvidíte žádná sídliště a neuslyšíte žádný městský hluk. Nejbližší civilizací je obec Křížany. Domky jsou velmi útulné a krásné a je zde vše, co můžete potřebovat, kromě elektřiny a spotřebičů. Počítače, televize a další elektronika, to jsou jen záškodníci, kteří vás okrádají o drahocenný čas. Žijeme jen jednou a život je potřeba si užít naplno, to se vám povede tehdy, když se odtrhnete od elektroniky a budete se soustředit na svůj život.

Právě zde si uvědomíte, co je to skutečná svoboda a budete zde přemýšlet zcela jinak než když jste doma obklopeni mnoha povinnostmi a mnoha lidmi.

Je to kouzelné místo, ze kterého budete mít panoramatický výhled na Ještěd, Bezděz a Ralskou pahorkatinu. Můžete zde podnikat výlety do okolí, houpat se v houpací síti na terase, číst si v klidu knihu, využívat venkovní saunu, grilovat, hrát s příteli společenské hry či jen tak relaxovat a kochat se božským výhledem. Jedná se o zážitek, který se vám nesmazatelně vryje do paměti a zažít by ho měl opravdu každý. Zjistěte více informací na Treehousejested.cz.