Originální reklamní předměty od Gabriela art

Chcete-li potěšit své klienty či zákazníky a zároveň propagovat svoji značku, obdarujete je dárky, které pro vás tvoří zároveň reklamu. Originální reklamní předměty si můžete objednat na webu gabrielaart.cz.

Reklamní krabice na víno

Reklamní krabice na víno patří mezi velmi časté reklamní předměty. Na e-shopu gabrielaart.cz je k dostání dřevěná dárková krabice na víno, na níž si můžete nechat vyřezat nebo vygravírovat věnování, krátký text nebo vaše firemní logo. V nabídce naleznete reklamní krabice určené pro dvě nebo tři lahve vína, standardně o objevu 0,7 litru. Lze si však objednat krabice i pro jiný objem lahve. Také nabídka povrchu je různá. Může se jednat o povrch přírodního charakteru opatřený ochranným nátěrem ze včelího vosku nebo může být namořený.

Reklamní hodiny

Reklamní hodiny mohou sloužit nejen jako ukazatel času, ale zároveň i jako vaše vizitka. Můžete si na ně nechat vygravírovat vaše logo nebo firemní slogan a hodiny tak poslouží jako dokonalý marketingový nástroj, neboť jejich majitel je bude mít stále na očích a s tím i vaše logo. Hodinový strojek je značky Quartz, má neslyšitelný a plynulý chod. U ručiček je možnost výběru z několika barevných variant.

Reklamní zápisníky

I v dnešní digitální době je klasický zápisník stále oblíbeným pomocníkem. Máte jej neustále po ruce a můžete si do něj rychle zaznamenávat postřehy a kontakty. Je to tedy praktický dárek pro každého obchodního partnera. Na jeho přední stranu si můžete nechat vygravírovat vaše logo a vizitku nebo třeba věnování.

Pro výrobu desek je využita překližka z břízy, která je opatřená ochranný nátěrem s obsahem esenciálních olejů. Díky tomu je zápisník odolný vůči vodě a povětrnostním podmínkám. Součástí zápisníku je kroužková vazba. Listy mohou být opatřené linkami nebo může být papír nelinkovaný.