Nezapomenutelná svatba: Vybíráme místa, kde se budete chtít vzít

Vhodný výběr lokace je pro každou svatbu důležitý. Bude totiž součástí vzpomínky, kterou si s sebou ponesete do konce života.

Snubní prsten na ruce a skvělá oslava. To je den, na který nikdy nezapomenete. Proto je důležité, abyste vybrali správné místo, spojili svůj život s něčím zajímavým. Proto vám přinášíme pět zajímavých míst, kde se rozhodně vyplatí uspořádat svatbu.

Zámek Kozel

Svatba na zámku. To je sen nejednoho páru. Proč si tam tedy i vy nenasadíte snubní prsteny Plzeň nabízí dostupnou alternativu v podobě zámku Kozel. Jedná se o komplex, který je pro svatby jako dělaný. Uvnitř najdete zámeckou kapli s 36 místy na sezení a 30 místy k staní. V celém zámeckém areálu je možné domluvit bezplatné fotografování. V Plzni se také nachází řada obchodů, kde můžete snubní prsteny rovnou pořídit. Při jejich kupování se tedy můžete předem prohlédnout i tento krásný zámek.

Jonášův mlýn

Pamatujete si pohádku Princezna ze Mlejna? Pokud chcete mít svatbu v podobném mlýně, tak máte jedinečnou příležitost. Jonášův mlýn totiž patří mezi oblíbené lokality, kde si novomanželé poprvé navléknou snubní prsteny Tábor, kde tento mlýn stojí, je obklopen krásnou přírodou. V letních měsících je tedy možné uspořádat celou hostinu na zahradě.

    1. Ranč Esadera

Svatba mezi zvířaty a v sevření lesa. kde jinde si navléknout snubní prsteny Písek nabízí zajímavou lokalitu v podobě ranče Esadera. Můžete tu uspořádat nejen samotnou svatbu, ale také hostinu až pro sto osob. V areálu je také možné přespat.

Zámek Blatná

Česko se může pyšnit bohatou historií. Na našem území stojí stovky hradů a zámků. A řada z nich byla postavena na takových místech, že přímo volá po svatbě. Jednou z nich je i zámek Blatná, místo, kde si nespočet stávajících manželů nasadilo svoje snubní prsteny Příbram je sama o sobě krásná, ale tento zámek vyčnívá nádherným prostředím i zrekonstruovaným exteriérem a interiérem.

Hotel Imperial

Tyčí se jako majestátný hrad, který drží stráž nad nedalekým městem. Kde jinde si tedy nasadit snubní prsteny Karlovy Vary ale nabízí i řadu dalších zajímavých středisek a míst. Přece jen se jedná o lázeňské město. Ve vybraných měsících tak můžete uspořádat svatbu i ve zdejších lázních a historických resortech.

Penzion Jihočeská Salaš

Vyčnívá úžasnou a originálně zpracovanou zahradou, jejíž dominantu tvoří uměle vytvořený rybník. Skvělé místo, kde si můžete nasadit svoje snubní prsteny České Budějovice, kde se tento resort nachází, hodnotí toto místo velice kladně. Kaňkou na kráse ale může být fakt, že se sem vejde pouze 30 lidí. To stačí pouze na menší svatbu.