Nevíte, co si obléknout na první rande? My vám poradíme!

Blíží se svátek sv. Valentýna a s ním přichází často pozvání na rande. Ať už se na své rande chystáte na sv. Valentýna nebo v jiný den, budete stát před obvyklou ženskou otázkou: „Jak se na mám připravit? Co na sebe?“

Jít na rande je sama o sobě stresující událost, takže poslední věcí, kterou chcete, je jakýkoli zvýšený stres rozhodováním o tom, co na sebe! Pro správné třídění oblečení je potřeba jen trochu plánování a několik klíčových tipů.

1. Příliš mnoho make-upu

Pokud vypadáte, že jste ponořili hlavu do kbelíku barvy, je pravděpodobné, že se zeptá sám sebe, co musíte skrýt. Mnoho mužů hodnotí příliš mnoho make-upu a parfémů jako odbočku a dokonce i jako znamení nejistoty.

Zvýrazněte své přednosti, zakryjte své nedostatky, ale nepřehánějte to, zejména pokud je to „denní datum“. Na noc vyberte zvýraznění jedné funkce – například očí. A buďte opatrné při nanášení rtěnky – zvláště pokud chcete dobrý noční polibek! Totéž platí pro příliš mnoho falešných opálení.

2. Příliš mnoho parfému

Člověk by vás nikdy neměl cítit dřív, než vás uvidí, ale problém s vaším oblíbeným parfémem spočívá v tom, že ho asi po týdnu nebudete moci cítit. Je přirozené, když jste nervózní nebo chcete udělat dobrý dojem. Chcete-li tomu zabránit, zejména pokud je váš parfém obzvláště silný, nastříkejte ho do vzduchu a vejděte do vůně, abyste nenarazili na jeho nosní dírky!

3. Vysoké podpatky oblohy

Než vytáhnete chůdy, zvažte datum, kdy se chystáte. Pokud se chystáte na piknik v parku nebo na procházku na pláži, platformové podrážky pravděpodobně nejsou tou nejlepší volbou. A bez ohledu na to, jak skvěle vypadají, pokud se necítíte s puchýři pohodlně, nebudete se bavit.

Zvažte také vaší výšku – pokud je menší než vy, může se cítit nepříjemně. Výšková pravidla jsou stále důležitá v seznamovací hře a pokud není opravdu vysoký, můžete se nad ním tyčit (bez ohledu na to, jak jsou žhavé).

4. Poslední výkřiky módy nechte doma

Chápeme, že máte doma outfit, který vám všechny kamarádky závidí, ovšem pro tentokrát ho nechte doma. Zaměřte se na to, aby se cítila především pohodlně a své oblečení mohla přizpůsobit situaci. Například sportovním sakem a topem nikdy nic nepokazíte. Romantická večeře a večerní procházka nepřeje ani příliš sexy minišatičkám. Pokud spíše toužíte po stabilním vztahu, ponechte více kůže schované.