Chiptuning pro váš vůz

Víte jak vašemu vozu dopřát pořádnou nálož výkonu a zároveň jej naučit spotřebovávat méně paliva? Dnes vám prozradíme, jak vašemu automobil pomoci a to za velice slušnou cenu.

Oním tajným receptem je věc zvaná chiptuning. Ten je schopen váš automobil změnit k nepoznání, tedy alespoň co se výkonu týče. Jedná se o velice citlivý a neinvazivní zásah do řídící jednotky vašeho automobilu, která je jakýmsi hlavním mozkem celého vozidla. Právě sem mechanici vloží informace, které změní charakter vozu a ten díky němu nabyde na výkonu.

Na míru

Chiptuning na míru je schopen krom navýšení výkonu také zajistit snížení spotřeby paliva a to o poměrně citelný rozdíl. Díky němu také získáte hned dvojí výhodu a dvojí vylepšení automobilu, který bude jezdit rychleji, a zároveň bude méně spotřebovávat. Jedná se tak o naprosto ideální poměr.

Cena?

Chiptuning cena se může lišit a vždy záleží na tom, kdo vám budete tento zákrok provádět. Vřele vám doporučujeme obrátit se na skutečné odborníky, kteří mají možná o něco vyšší ceník, ovšem jejich technika a zkušenosti jsou mnohem větší než ty u podomního mechanika kdesi za městem, který by mohl vašemu automobilu i uškodit.

Bez strachu

Pokud máte strach z toho, že by se váš motor mohl poškodit tak nemějte. Na vše je dávána záruka a možnost návratu k původním nastavením, protože vše je děláno pouze elektronicky, nikoliv mechanicky. Proto neváhejte a udělejte radost sobě i svému automobilu.