Zdravé pokrmy

Trendem současné doby v oblasti stravování je příprava chutných jídel v co nejkratším čase. Dalším požadavkem je, aby příprava byla co nejjednodušší a přitom odpovídala jak tradiční, tak moderně pojaté kuchyni. To vše je filosofií akciové společnosti Amylon.cz, která připravuje chutné pokrmy převážně z tuzemských surovin a podporuje tak české zemědělství, potravinářství a škrobárenskou výrobu. Cílem společnosti je neustále zlepšovat kvalitu připravovaných pokrmů, které by splňovaly nejen vysoké nároky na moderní stravu, ale také lidem chutnaly a inspirovaly je ke zdravému stravování.

Produkty společnosti Amylon

Výroba balených pokrmů, které jsou expedovány do velkoobchodů, nezávislého prodeje a do obchodních řetězců v tuzemsku i v zahraničí, zahrnuje několik výrobních skupin. Výrobce zpracovává vlastní pšeničný škrob a další suroviny z oblasti Vysočiny. U spotřebitelů jsou známé a populární pudingy, knedlíky, kaše, palačinky, bramboráky, kypřící prášky, zahušťovadla a řada dalších produktů. V zájmu šetrného ekologického zemědělství začala firma Amylon vyrábět BIO a bezlepkové produkty.

Pudingy

Na pudingu si vždy pochutnají nejen děti, ale i mnozí dospělí. Pokud si koupíte puding vyrobený společnosti Amylon, budete mít jistotu prvotřídní kvality a zdravého složení. Pudingových produktů je ohromné množství. Například protein puding vanilkový nebo čokoládový obsahuje kukuřičný škrob, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sušený syrovátkový protein, jedlou sůl a regulátory kyselosti, což je hydroxid draselný a uhličitany sodné. Pudingy určené pro děti neobsahují lepek a z pestré nabídky si můžete vybrat pudingy s příchutí čokoládovou, jahodovou, malinovou, banánovou, karamelovou atd.

Bio produkty

Mezi zdravé bio produkty od firmy Amylon patří slaná i sladká jídla. Oblíbené jsou například bramborové placky s kopřivou, které jsou skvělým tipem na lehký rodinný oběd či večeří. Stejně tak celozrnné palačinky v balení o hmotnosti 250 g, které mají trvanlivost 12 měsíců. Pro milovníky pizzy je určeno celozrnné těsto na pizzu.