Správná podpora zdraví vyžaduje i potravinové doplňky

Cítíte se být zdraví? Jen málokterý starší člověk může hrdě prohlásit, že je zcela zdráv. V průběhu času se v nás hromadí různé zdravotní obtíže, některé mohou být dědičné, některé jsou způsobené naším zaměstnáním nebo třeba různými úrazy a nemocemi, které jsme prodělali. Nejlepší prevencí pro zdraví je vyvážený jídelníček, který obsahuje dostatek bílkovin, vitamínů a minerálů.

Ne každý dokáže mít natolik vyvážený jídelníček, aby obsahoval všechny nezbytné živiny, které naše tělo potřebuje. Mnohem lepší variantou je užívat ke zdravému jídelníčku i potřebné doplňky stravy, které se postarají o správnou funkci našeho organismu. Mnoho lidí je nakupuje náhodně, pro výběr potravinových doplňků se vždy vyplatí vybrat kvalitní značku, u které máte jistotu, že jde o doplňky špičkové kvality, mezi ty patří Senza Medical.

Jaké doplňky jsou potřeba

Potravinových doplňků je nespočet, mezi základ v mnoha rizikových období je dostatek vitamínu C, ideální volbu, jak ho do těla doplnit, představuje Lipozomální vitamín C. Vitamín C v této formě zajistí postupné uvolňování látek do organismu a doručení do potřebných orgánů. Ve formě sirupu je pro mnoho lidí pohodlnější než polykat tablety. Aby náš organismus fungoval tak, jak má, je potřeba, aby byla v pořádku naše střevní mikroflóra. ta je často narušená užíváním různých antibiotik i nevyváženou stravou, ideální možností je pořídit si a užívat přírodní probiotikum Senza Lyovis.

Tento doplněk stravy je vyrobený lyofilizací bryndzy, která je bohatá na probiotika. Její užívání vám pomůže obnovit vaši přirozenou střevní mikroflóru. Jelikož obsahuje i vitamín C, tak s tímto doplňkem podpoříte i imunitu a příznivě podpoříte vývoj zubů a kostí.

Abyste si zachoval zdraví vašich kloubů, je vhodným doplňkem mořský kolagen Senza Collagen. Jde nejen o vysoce kvalitní kloubní výživu, ale také s ním dosáhnete zdravějších šlach, chrupavek, svalů, cév, ale také zvýšíte kvalitu pleti, vlasů a nehtů. Starejte se o své zdraví důsledně a zajisté to v budoucnu oceníte.