Odhalte s námi letní trendy účesy pro letošní sezónu

Zima už je téměř pryč a jaro již dává ochutnat první teplé paprsky. Se stoupající teplotou a slunečnými dny lidé začínají odhazovat teplé oblečení, včetně čepice. A to je ta chvíle, kdy většina žen začne věnovat více péče a zájmu svým vlasům. Přiznejme se, že pod čepici se přece jen leccos schová. My již víme, co se bude letošní léto nosit a především fanynky ležérních nenáročných účesů a přirozenosti budou mít radost.

„Neupravené“ drdoly stále frčí

Ať už k sepnutí vlasů použijete jen gumičku či ozdobnou sponu nebo skřipec, drdůlkem, který v mnoha lidech evokuje představu elegantní Pařížanky, nic nezkazíte. Podle oblíbené přední české kadeřnice Michaly Charousové jsou právě přirozené drdoly hitem letošního léta. Volné prameny nechte volně splývat kolem obličeje nebo je natočte do jemných vln, takovým účesem skvěle doplníte každý oufit, jak sama dodává.

Objevte Sea Salt spreje

Pokud se vám nedaří vlny vytvořit, doporučuje kadeřnice Michala Charousová použít stále více oblíbené Sea salt spreje, které dodají vlasům tu správnou „tuhost“, navzdory tomu bude vypadat účes zcela přirozeně. Nebojte se ho použít také na dlouhé a rozpuštěné vlasy a s jeho pomocí docílit efektu přirozených vln.

Náš tip: Hledáte-li přírodní vlasovou kosmetiku bez parabenů, zkuste takovou, která obsahuj růžový olej. Růžový olej posiluje vlasové kořínky, chrání a hydratuje citlivou pokožku hlavy.

Především na pláži či na dovolené dejte svým vlasům volnost a jen je ozdobte čerstvou květinou či květinovou čelenkou. Vychutnejte si vůni jara a léta se vším všudy.

Rybí, francouzský….

Druhů copů existuje celá řada a jak nám potvrdila Michala Charousová, copy k letošnímu létu neodmyslitelně patří. Mladší ročníky (ovšem ani těm starším v tom nebráníme) je mohou doplnit o barevné kanekalony, které rázem z obyčejné copu vytvoří výstřední účes, ve kterém budete na každé letní párty za hvězdu