Dětské plenky vybírejte zodpovědně

Tak už se blíží ten dlouho očekávaný okamžik a vy na svět přivítáte svého nového potomka? To už určitě nakupujete výbavičku, vaničku, přebalovací pult, hračky, kosmetiku, ubrousky, ale v neposlední řade i jednorázové dětské plenky. Že nevíte, jaké máte koupit?

Můžete se nechat inspirovat ostatními maminkami, které máte ve svém okolí či na internetových diskuzích a zjistit, které plenky nejlépe sedí těm malých zadečkům, které jsou hlavně po narození náchylné na všechny možné druhy látek.

Plenky DADA

Proto musíte volit výběr plenek pro vašeho drobečka metodou pokus – omyl. Pokud vám ale můžeme dopředu poradit, spousta maminek je velice spokojena s plenkami Dada, které jsou poctivým českým výrobkem, a taktéž známy svou kvalitou.

Prodej plenek Dada se v polední době rozrostl mnohokrát více než v minulosti, jelikož se mezi maminkami doslova rozkřiklo, z jak kvalitního a příjemného materiálu jsou plenky vyrobeny. Ale jejich největším plusem je nízká cena. Nemusíte se ale bát, že je to na úkor kvality! Tajemství nízké ceny je v tom, že výrobce si nemusí platit žádnou drahou reklamu v televizi, jako ostatní druhy plenek – a i přesto se dostaly do povědomí a do značné oblíbenosti většiny maminek.

Ikdyž jsou plenky vyráběny u nás, a to konkrétně v Turnově, jsou vyváženy dokonce i do Polska, kde se staly taktéž oblíbeným produktem. Dětské zadečky je prostě mají rády – a co bychom pro ty svoje miláčky neudělaly, aby se cítili dobře a nic je netrápilo?

Proč tedy nevyzkoušet tyhle plenky a uvidíte, jak bude vaše dítko spokojené, když vše zůstane přesně tam, kde to zůstat má? Klidně i celou noc – a to je velká výhoda. Vaše děťátko bude spokojeně spinkat, o což se plenky také postarají. No, nezní to úžasně? Tak již na nic nečekejte a dopřejte vašemu miláčkovi to nejlepší, vždyť si to přeci zaslouží.