K čemu se hodí kožešinový límec a kam ho nosit?

Kožešinový límec se stává stále oblíbenějším módním doplňkem mnoha žen. Je ideální volbou pro oživení běžného kabátu, ale i celého outfitu, jelikož působí elegantním a luxusním dojmem. Navíc dokáže podtrhnout osobitý styl každé ženy. Při jeho pořízení se rázem stane jedním z významných módních doplňků vašeho šatníku, na který nedáte dopustit. Výhodou kožešinového límce je i jednoduchost nasazení, jelikož ho pouze přehodíte kolem krku a sepnete háčkem.

S čím kombinovat

Není pochyb o tom, že kožešinové límce patří mezi nádherné kožešinové doplňky. Při jejich výběru je však třeba dbát na celkový outfit tak, abyste se vyhnuli nadměrné kombinaci barev. Kožešinový límec lze kombinovat s celou řadou kožešinových doplňků, jako je kožešinová čelenka, čepice atd. Avšak měli byste myslet na to, aby k sobě všechny kousky ladily. Tyto kožešinové doplňky se pak budou nejlépe vyjímat s běžným kabátem, klasickými kalhotami, elegantními šaty nebo sukní. Celkový outfit záleží pochopitelně pouze na vás.

Příležitostí je mnoho

Nejčastěji využijete kožešinový límec zejména v zimním období, jelikož skvěle zahřeje. V letním období pak bude schovaný ve vaší skříni. S velkou pravděpodobností najde uplatnění v průběhu plesové sezóny. Významné uplatnění také najde při návštěvě divadla, restaurace, pracovního oběda, venkovním představení atd. Příležitostí je mnoho, kdy může kožešinový límec zdobit váš kabát. Lze říci, že najde uplatnění při každé významnější události, kterou si představíte.

Kožešina u kapuce

Chcete-li rozšířit možnost využití kožešinového límce, pak není nad věcí si pořídit kožešinový lem na kapuci. V případě, že si pořídíte odepínací kožešinový lem, pak kromě kapuce u bundy, budete moct využít tento lem i jako kožešinový límec. Kožešinový lem bude zdobit vaši bundu celé zimní období a bude se vám hodit i při každé významné události. Kvalitní kožešiny najdete na e-shopu Špongr.